O Firmie

Firma Euro-Consulting została założona przez Jana Mateja w 1993 roku. Żyznym podłożem początków działalności Firmy były kontakty w branży budowlanej, nawiązane podczas pracy i wykonywania kontraktów m.in. dla znaczących zagranicznych firm tej gałęzi. Kilka lat później, gdy założycielską kolumnę wspierały trzy filary – obecny Zarząd firmy – Euro-Consulting posiadała za sobą kompleksową realizację istotnych inwestycji handlowych. W tym czasie biuro Firmy zostało przeniesione z domu właściciela do wynajmowanych powierzchni przy ul. Armii Krajowej w Opolu.

Na przestrzeni lat, bogatych w zdobywanie doświadczenia w działalności developersko-budowlanej, udało nam się sfinalizować liczne projekty. Zaliczają się do nich m.in. kompleksowe adaptacje pasaży handlowych oraz wybudowane centra handlowe. Ponadto, w dorobku Firmy znajduje się prowadzenie nadzoru nad budową obiektów sieci handlowej na terenie całego kraju. Wykonaliśmy również m.in. supermarkety dla NETTO, LIDL, PLUS, MINI-MAL, HYPERNOVA. Jako stały kontrahent sieci: GÖRTZ, STREET OBUWIE, Deichmann, New Yorker, i innych, Euro-Consulting wykonała kompleksowe adaptacje szeregu lokali tych marek.

Swoje zaangażowanie wkładamy również w obiekty mieszkalne. Do perełek wśród zrealizowanych inwestycji zaliczamy nasz okazały biurowiec, zakupiony w 2006 roku, do którego wiosną 2008 roku, po całkowitym odrestaurowaniu kamienicy, przeniesione zostało biuro Firmy.

Nasze zaangażowanie w budowanie zarówno obiektów handlowo-usługowych jak i mieszkalnych obejmuje stosowanie innowacyjnych i nowoczesnych technologii budowlanych. Aby dotrzymać kroku postępowi, wyprzedzając o krok konkurencję, stosujemy innowacyjne strategie zarówno pod względem technicznym, jak i administracyjnym, dokładając wszelkich starań w realizowane projekty. Oprócz tego, angażujemy się we wspieranie rozmaitych wydarzeń kulturalnych i sportowych.

Kadrę Firmy tworzy ambitny i zaangażowany zespół o młodym duchu i elektryzującej energii do działania. Naszą wizytówką jest profesjonalizm. Mimo silnych osobowości i różnych charakterów, w przyszłość patrzymy razem.