Adaptacje i aranżacje

New Yorker

New Yorker

Realizacja obejmuje całościowe zaadaptowanie istniejącego lub nowo powstającego lokalu na potrzeby sieci. Współpracujemy z galeriami na terenie całego kraju, zachowując najwyższe standardy i terminy realizacji.

[Not a valid template]
Street

Street Obuwie

Zakres prac obejmuje całokształt prac związanych z oddaniem obiektu do użytkowania. Począwszy od ustaleń projektowych kończąc na dotrzymaniu harmonogramu oraz terminu oddania lokalu. Firma Euro Consulting
zrealizowała do chwili obecnej szereg lokali dla niemieckiej marki Street Shoes wykonując prace z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły, oferując również doradztwo by osiągnąć maksymalne korzyści przy zachowaniu funkcjonalności i dobrego smaku.

[Not a valid template]
Goertz

Goertz

Projekt, to kompleksowe prace adaptacyjne lokali w galeriach handlowych na terenie całej Polski, według ściśle określonych norm i wzorców niemieckiej firmy Goertz.
Do naszych zadań należy przygotowanie i uzgodnienie z centrum handlowym pełno branżowej dokumentacji, pełen zakres prac budowlanych i wykończeniowych łącznie ze standardowymi instalacjami na zewnątrz sklepu (wod-kan, wentylacja, elektryka), jak i instalacjami specjalistycznymi – tryskacze, nagłośnienie typu „DSO” czy p-poż „SAP”.

[Not a valid template]

Deichmann

Realizacja objęła zaadaptowanie na potrzeby sieci nowo powstającego lokalu, lub przearanżowanie lokalu istniejącego. Mamy pod opieką adaptacje obiektów na terenie całego kraju, przy zachowaniu sztywnych terminów realizacji, przy stałej dbałości o najwyższe standardy.

T1 GSM

W realizacji obiektów dla sieci T1 GSM prowadziliśmy i koordynowaliśmy prace projektowe i wykończeniowe takie jak:
• zgranie w czasie wykonania wszystkich elementów ujętych w projekcie;
• nadzorowanie prac;
• kontrola aby na budowie nie powstały przestoje związane z brakiem koordynacji prac poszczególnych wykonawców i dostaw materiałów.
Przyjmując rolę pośrednika pomiędzy inwestorem, a ekipą
wykończeniową, wszelkie pytania ze strony wykonawców kierowane są zawsze w pierwszej kolejności do nas, by realizacja zadania w jak najmniejszym stopniu obciążała inwestora.

Prefect Clean

Projektem realizowanym prze firmę Euro Consulting była pierwsza pralnia ekspresowa sieci Perfect Clean, zlokalizowana w opolskim Realu. Aranżacja lokali w wykonaniu naszej firmy zapewnia odpowiednią funkcjonalność i jednocześnie odznacza się dużą estetyką wystroju.

M1-przedszkola

Projekt obejmował całościowe wykonanie na terenie sieci Centrów Handlowych M1 w całej Polsce, przedszkoli dla maluchów w wieku
3-8 lat, łącznie z salą zabaw wyposażoną w baseny z piłeczkami, kolorowe i bezpieczne zabawki posiadające specjalistyczne atesty.

Real – sieć obiektów handlowo-usługowych

Tematem była realizacja i koordynacja prac związanych z adaptacją galerii handlowych.
Do podstawowych obowiązków należało:
• przeprowadzenie uzgodnień i przekazane wytycznych do projektowania aranżacji pomieszczeń;
• kontrola projektów pod względem kompletności i standardów;
• kontrola realizacji obiektu na zgodność z projektem, standardem i PN;
• przygotowanie obiektu do użytkowania;
Rocznie oddano do użytku około 10 obiektów branży usługowo-handlowej w pełnym zakresie obowiązków inżyniersko-budowlanych i około 12 obiektów w węższym zakresie obowiązków.
Data zakończenia realizacji – 06.2001